تاریخچه ما

نمایی از شهر کیف اوکراین

اواسط دهه نود میلادی، فعالیت خود را در زمینه‌های علمی، تحقیقاتی، خدمات و تامین کالاهای استراتژیک، در شهر کیف پایتخت اوکراین شروع کردیم و نتایج مثبتی بدست آوردیم. با تکیه بر تجربیات حاصل شده، در سال ۱۳۹۰ خورشیدی به منظور گسترش فعالیت خود و ایجاد پل ارتباطی بین ایران و بازار اروپا و کشورهای مشترک المنافع در زمینه‌های بیوتکنولوژی، گردشگری و گردشگری درمانی، خدمات رفاهی و تجارت اقدامات عملی خود را با استقرار در مرکز ایران، شهر کاشان آغاز نمودیم. تا به امروز بی وقفه پیگیر به ثمر رساندن پروژه‌های هدف‌گذاری شده و انجام امور اداری مربوط هستیم.

اهداف شرکت توسعه پژوهش و تولید "آرانا"

اعتقاد داریم  اهداف برنامه ریزی شده ما با توجه به امکانات موجود، دست یافتنی است. باید با پشتکار و برنامه ریزی صحیح، سهم خود را از بازارهدف بدست آوریم.  می‌دانیم که مدیریت، برنامه‌ریزی دقیق و تسلط و شناخت بازار هدف، تضمین‌کننده موفقیت ما در زمینه‌های یاد شده است. موقعیت خوب جغرافیایی ایران امکان دسترسی سریع به کشورهای همسایه را فراهم ساخته است. همچنین بازاری را در اختیار می‌دهد که در کمتر جایی در جهان وجود دارد. در این میان باید با تلاش فراوان و گذشتن از مشکلات، موفقیت خود را تضمین کنیم.

اهداف پیش روی ما بدین شرح است:

اهداف شرکت توسعه پژوهش و تولید آرانا

  • تمرکز علمی و برنامه‌ریزی شده در حوزه‌های خدمات، گردشگری، گردشگری درمانی، زیست فناوری و تجارت بین الملل در تامین کالاهای استراتژیک
  • استفاده از امکانات موجود در منطقه
  • استفاده از نیروهای جوان و خلاق بومی
  •  تمرکز بر بازارهای خارجی در اروپا، کشورهای مشترک المنافع و خاورمیانه 
  • جذب سرمایه برای اجرای پروژه‌ها و ارائه‌ی تضمین‌های لازم
  • مشارکت و همکاری با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی علاقمند به مشارکت 
  • همکاری در زمینه‌های یاد شده با علاقمندان مستعد

چشم‌اندازهای ما

چشم انداز شرکت توسعه پژوهش و تولید آرانا

شکوفایی اقتصاد منطقه، تبدیل کاشان و آران و بیدگل به قطب گردشگری، کمک در ایجاد اقتصادی پایدار، رسیدن به تجارتی پویا و چند محصولی و خروج منطقه از اقتصاد تک محصولی از چشم‌اندازهای ما است. با ایجاد اولین سایت متمرکز زیست فناوری، احداث پیست اسکی روی ماسه های روان در آران و بیدگل، گامی در جهت گردشگری مدرن در کویر بر‌داریم. و  این شهر تبدیل به پایتخت گردشگری کویری در ایران خواهد شد. بازارهای جدید برای محصولات تولیدی منطقه شناسایی خواهد شد که سود مادی و اجری معنوی به دنبال خواهد داشت.

نقشه استراتژی